WYPRAWOWCY

Wyprawy:
dołącz lub zorganizuj

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu WYPRAWOWCY.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z zorganizowaniem lub udziałem w wyprawie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

WYPRAWOWCY

Serwis WYPRAWOWCY ma na celu umożliwienie użytkownikom wyszukiwania ofert wypraw, zarówno tych dla amatorów jak i dla wyczynowców, oraz skompletowanie ekipy na planowaną przez siebie przygodę w dowolnym rejonie świata.
Serwis WYPRAWOWCY gromadzi bogatą bazę porad dotyczących ekwipunku i wyposażenia, map, przewodników oraz opisów związanych z zagrożeniami i sposobami ich unikania podczas wypraw. Serwis oferuje również możliwość rezerwacji biletów lotniczych, planowania podróży, rezerwacji transportu lokalnego, noclegów, przewodników, tragarzy i innych usług związanych z wyprawą.

Celem serwisu WYPRAWOWCY jest zapewnienie użytkownikom kompleksowego narzędzia, które pozwoli im skutecznie planować, organizować i realizować swoje wyprawy, niezależnie od ich stopnia zaawansowania. Serwis WYPRAWOWCY jest wyjątkowym miejscem, w którym pasjonaci podróży i przygód będą mogli wymieniać się doświadczeniami, nawiązywać kontakty oraz wspólnie tworzyć niezapomniane wyprawy na całym globie.

WYPRAWOWCY wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach