TRAVELTRAIL

Przewodnicy, tłumacze
instruktorzy

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu TRAVELTRAIL.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z ofertą usług przewodników, tłumaczy lub instruktorów, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

TRAVELTRAIL

Serwis TRAVELTRAIL skupia się na dostarczaniu informacji o możliwości wynajęcia przewodnika turystycznego, tłumacza lub instruktora.
Serwis ten prezentuje sylwetki i osiągnięcia tych specjalistów, a także opinie innych użytkowników na temat ich umiejętności i kwalifikacji. Użytkownicy mają możliwość wysłania zapytania o dostępność wolnych terminów oraz skorzystania z czatu, gdzie mogą precyzować parametry usługi, której potrzebują.

Celem serwisu TRAVELTRAIL jest ułatwienie użytkownikom znalezienia profesjonalnego wsparcia podczas podróży, wizyty w obcym kraju czy uczestnictwa w specjalistycznych aktywnościach turystycznych.
Serwis TRAVELTRAIL zapewnia informacje, które umożliwiają użytkownikom dokonanie świadomego wyboru, uwzględniając opinie innych użytkowników i ich doświadczenia.

TRAVELTRAIL wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach