TRAVELAGRO

Agroturystyka

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu TRAVELAGRO.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z agroturystyką zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

TRAVELAGRO

TRAVELAGRO to serwis, który promuje i umożliwia rezerwację atrakcyjnych miejsc do wypoczynku na wsi. Działalność serwisu TRAVELAGRO polega na prezentowaniu informacji o różnych regionach wiejskich, ich atrakcjach turystycznych, gospodarstwach agroturystycznych oraz dostępnych miejscach noclegowych.
W serwisie TRAVELAGRO znajdują się szczegółowe opisy obiektów agroturystycznych, zdjęcia, ceny, opinie klientów oraz możliwość dokonywania rezerwacji online.

Celem serwisu TRAVELAGRO jest zachęcanie do wypoczynku na wsi, promowanie agroturystyki i ekoturystyki oraz umożliwienie użytkownikom łatwego i wygodnego planowania oraz rezerwacji swojego pobytu w gospodarstwie agroturystycznym.

TRAVELAGRO wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach