PYSZNEMIEJSCA

Restauracje, bary,
kawiarnie

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu PYSZNEMIEJSCA.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z zorganizowaniem biesady, przyjęcia, rezerwacją stolika w restauracji, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

PYSZNEMIEJSCA

Serwis PYSZNEMIEJSCA ma na celu dostarczenie użytkownikom informacji o miejscach, w których można delektować się smacznym jedzeniem.
Działalność serwisu PYSZNEMIEJSCA obejmuje prezentację menu restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych, które zapewniają szeroki wybór dań i napojów. Serwis dostarcza również ciekawe przepisy kulinarne oraz opisy i ciekawostki związane z regionalnymi potrawami, promując lokalne specjały i tradycję kulinarną danego regionu.
Użytkownicy mogą skorzystać z możliwości rezerwacji stolika w wybranej restauracji, a także zamówienia posiłku na wynos lub usług cateringowych

Celem serwisu PYSZNEMIEJSCA jest ułatwienie użytkownikom odkrywania nowych miejsc gastronomicznych, poznawanie różnych kuchni i smaków oraz zapewnienie im wygody i dostępu do informacji potrzebnych do dokonania wyboru i planowania swoich gastronomicznych doświadczeń nie tylko w podróży.

PYSZNEMIEJSCA wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach