PSHOTELS

Resorty i ośrodki
sportowe

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu PSHOTELS.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z aktywnym wypoczynkiem w kraju i na świecie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

PSHOTELS

Serwis PSHOTELS skupia się na prezentacji różnorodnych regionów, obiektów i atrakcji związanych ze sportem i wypoczynkiem.
Działalność serwisu PSHOTELS obejmuje dostarczanie szczegółowych informacji o najlepszych ośrodkach i resortach wypoczynkowo-sportowych, ich infrastrukturze, usługach, atrakcjach oraz możliwościach rezerwacji miejsc noclegowych, zakupu karnetów, biletów i dodatkowych usług. Serwis PSHOTELS umożliwia użytkownikom dokonywanie rezerwacji online, zarówno jeśli chodzi o zakwaterowanie, jak i inne usługi takie jak karnety na sporty wodne, górskie, lotnicze, zajęcia jeździeckie czy dostęp do pól golfowych.

Celem serwisu PSHOTELS jest ułatwienie użytkownikom wyszukania i rezerwacji odpowiedniego miejsca i usług w regionach, resortach i ośrodkach sportowo-wypoczynkowych, aby zapewnić im satysfakcję i wygodę podczas planowania i realizacji swojej aktywności rekreacyjnej.

PSHOTELS wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach