PLHOTELS

Turystyka polska

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu PLHOTELS.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z turystyką krajową zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

PLHOTELS

Serwis PLHOTELS specjalizuje się w ułatwianiu podróży i rezerwacji użytkownikom polskojęzycznym. Działalność serwisu PLHOTELS obejmuje prezentację bogatej oferty hoteli w Polsce oraz możliwość ich rezerwacji online. Ponadto serwis oferuje usługi turystyczne na całym świecie, takie jak rezerwacja biletów lotniczych, pakietów turystycznych i wycieczek, a usługi te dostępne są w języku polskim.

Serwis PLHOTELS skupia się również na promowaniu obiektów i usługi turystycznych prowadzonych przez Polaków na całym świecie, dając im możliwość dotarcia do szerokiego audytorium rodaków.
Głównym celem serwisu PLHOTELS jest udostępnienie polskim podróżnikom wygodnej i kompleksowej platformy, która umożliwi im planowanie, rezerwację i realizację podróży, zarówno w Polsce jak i za granicą, z gwarancją obsługi w języku polskim. Takie oferty i usługi są wyróżnione logo serwisu.

PLHOTELS wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach