OLDHOTELS

Zabytkowe obiekty
noclegowe

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu OLDHOTELS.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z noclegami w obiektach historycznych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

OLDHOTELS

Serwis OLDHOTELS specjalizuje się w oferowaniu unikalnych doświadczeń związanych z zakwaterowaniem w wyjątkowych obiektach.
Działalność serwisu OLDHOTELS koncentruje się na prezentowaniu i umożliwianiu rezerwacji noclegów w hotelach o bogatej historii, zabytkowej architekturze lub związanych z dziedzictwem kulturowym. Serwis dostarcza szczegółowych informacji o każdym obiekcie, jego historii, wyposażeniu, prezentuje archiwalne zdjęcia i materiały informacyjne. Użytkownicy mają możliwość rezerwacji pokoi online, zwykle wraz z dodatkowymi usługami lub atrakcjami związanymi z charakterem danego hotelu.

Celem serwisu OLDHOTELS jest zapewnienie podróżnikom niezapomnianych wrażeń, za sprawą pobytu w historycznych, unikalnych miejscach oraz ułatwienie im planowania i rezerwacji takiego zakwaterowania.

OLDHOTELS wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach