NEOSPA

Ośrodki SPA,
sanatoria, kliniki

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu NEOSPA.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z wypoczynkiem i relaksem w ośrodku SPA, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

NEOSPA

NEOSPA to serwis, który umożliwia użytkownikom znalezienie i rezerwację luksusowych miejsc do wypoczynku, oferujących szeroki zakres usług rekreacyjnych i zabiegów kosmetycznych.
Działalność serwisu NEOSPA skupia się na prezentowaniu ośrodków SPA & Wellness, klinik odnowy biologicznej, terapii odchudzających, sanatoriów leczniczych i uzdrowisk. Serwis dostarcza szczegółowych informacji o każdym obiekcie, jego lokalizacji, dostępnych usługach i zabiegach.
Użytkownicy mają możliwość rezerwacji pokoi, zabiegów kosmetycznych i terapeutycznych online, a także korzystania z innych udogodnień takich jak baseny, sauny, siłownie, programy odchudzające i dietetyczne. Serwis NEOSPA podkreśla walory i korzyści wynikające z pobytu w takich miejscach, takie jak wzmocnienie zdrowia, relaksacja, odprężenie, oczyszczenie organizmu, poprawa urody i samopoczucia.

Głównym celem serwisu jest zapewnienie użytkownikom możliwości znalezienia i rezerwacji wysokiej jakości usług odnowy biologicznej, relaksacyjnych i leczniczych w komfortowych ośrodkach SPA & Wellness, które spełnią ich oczekiwania i przyczynią się do kompleksowego wypoczynku i regeneracji.

NEOSPA wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach