LOOKTRAVEL

Atrakcje turystyczne

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu LOOKTRAVEL.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z otrzymaniem oferty atrakcji turystycznych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

LOOKTRAVEL

Serwis LOOKTRAVEL ma na celu przedstawienie dla wypoczywającym w kraju i za granicą atrakcji turystycznych w różnych kategoriach.
W serwisie LOOKTRAVEL są opisane takie atrakcje jak muzea, kina, teatry, koncerty, festiwale, jarmarki, targi, parki przyrody, parki rozrywki, aquaparki, loty balonem, wspinaczka, jazda na koniach, wypożyczalnie sprzętu wodnego i narciarskiego, przejażdżki kolejką i bryczką, fotograficzne safari itp.
Serwis LOOKTRAVEL umożliwia użytkownikom zapoznanie się z opisami tych atrakcji, ich lokalizacją, godzinami otwarcia, cenami biletów i dostępnymi usługami. Serwis oferuje również możliwość rezerwacji danej atrakcji i wykupienia biletu przez platformę rezerwacyjną i sprzedażową.

Celem serwisu LOOKTRAVEL jest ułatwienie użytkownikom planowania i organizacji swojego czasu wolnego oraz zapewnienie im pełnej informacji o dostępnych atrakcjach turystycznych, tak, aby mogli maksymalnie wykorzystać swoje doświadczenia podróżnicze.

LOOKTRAVEL wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach