LATU

Loty, auta, promy,
busy, ubezpieczenia ...

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu LATU.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z planowaniem swojej podróży, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

LATU

LATU jest serwisem umożliwiającym wyszukiwanie i rezerwację różnych środków transportu na całym świecie.
Działalność serwisu LATU obejmuje wyszukiwarki lotów, które umożliwiają znalezienie dogodnych połączeń lotniczych, a także wyszukiwarki połączeń autobusowych i kolejowych, które umożliwiają planowanie podróży za pomocą tych środków transportu. Serwis LATU zawiera również rozkłady jazdy, które umożliwiają sprawdzenie godzin odjazdów i przyjazdów. Dodatkowo istnieje możliwość rezerwacji samochodów, motocykli i rowerów poprzez współpracujące wypożyczalnie na całym świecie. Użytkownicy mają również możliwość zakupu biletów i rezerwacji przejazdów w serwisie LATU, co zapewnia im wygodę i pewność podczas podróży.

Celem serwisu LATU jest ułatwienie użytkownikom planowania i organizacji swoich podróży poprzez dostarczenie informacji, możliwość rezerwacji i zakupu biletów dla różnych środków transportu w dowolnym miejscu na świecie.

LATU wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach