EVEKO

Eventy, konferencje,
integracje dla firm ...

Dobiegają do końca prace IT nad full-open-demo serwisu EVEKO.
Zapraszamy do testów beta od 21.03.2024r.
Jeśli masz do nas pytanie związane z ofertą branży MICE, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w TRAVELNIA Biuro Podróży.
Jeśli chcesz z nami współpracować, wpisz swój adres e-mail, postaramy się jak najszybciej nawiązać z Tobą konrtakt.

Serwis

32 Dni
09 G
54 M
30 S

EVEKO

Serwis EVEKO skupia się na prezentowaniu ofert hoteli i centrów konferencyjnych, które organizują szkolenia, konferencje i sympozja, warsztaty itp.
Serwis ten zawiera opisy ofert i usług firm specjalizujących się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych, spotkań integracyjnych dla firm i eventów związanych z biznesem. W serwisie EVEKO znajduje się system rezerwacji usług, który umożliwia dokonanie rezerwacji sal konferencyjnych, wyboru odpowiedniego układu sali oraz sprzętu potrzebnego do obsługi sympozjów i konferencji. Dodatkowo użytkownicy mają możliwość wystawiania komentarzy i oceniania, dzięki czemu zainteresowani użytkownicy mogą zapoznać się z doświadczeniami innych klientów.
Serwis EVEKO zapewnia także funkcję czatu, która umożliwia bezpośrednią komunikację z przedstawicielami firm organizujących wydarzenia.

Celem serwisu EVEKO jest ułatwienie procesu organizacji biznesowych wydarzeń poprzez dostarczenie informacji, możliwość rezerwacji usług oraz interakcję między klientami a dostawcami usług konferencyjnych.

EVEKO wchodzi w skład serwisów tematycznych powstającej platformy turystycznej TU i DALEKO.
Portal turystyczny TU i DALEKO jest platformą, która gromadzi informacje, oferty i usługi związane z turystyką w jednym miejscu. Jest przeznaczony zarówno dla Partnerów portalu (takich jak hotele, agencje turystyczne, przewoźnicy, przewodnicy), jak i dla użytkowników poszukujących informacji, planujących podróże i dokonujących rezerwacji.

Zapraszamy na spotkanie

ul. Dekabrystów 41 lok. 905
42-200 Częstochowa

Wesprzyj budowę platformy
TU i DALEKO

ZRZUTKA.PL
https://zrzutka.pl/2t3328

Zobacz nas w mediach